Domů  Registrace

Meso cogs - nitě | TOP LASER s.r.o. Olomouc

Nacházíte se zde: www.toplaser.cz » ZÁKROKY » zákroky-toplaser-2 » Meso cogs - nitě

Meso cogs - nitě

Nitě Mesocogs vás omladí nechirurgicky!

Tato metoda omlazení pleti podporuje tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken v pokožce, zlepšuje její prokrvení a navyšuje množství kyseliny hyaluronové. Obsažená látka kaprolakton se vyznačuje spolehlivostí, bezpečností a plnou funkčností a je certifikována po celém světě. Lifting obličeje vstřebatelnými nitěmi Mesocogs s kaprolaktonem vám zajistí mladistvější vzhled na celý jeden rok!

Ošetření metodou Mesocogs je vhodné pro muže i ženy, kteří chtějí dojít k omlazení obličeje a těla nechirurgickou cestou a zároveň dosáhnout viditelného efektu. Kromě liftingu obličejových kontur nitě Mesocogs revitalizují dermální měkké tkáně, viditelně omladí stárnoucí pokožku, vyhladí vrásky a zpevní pokožku. Kromě celého obličeje a krku se dají použít ke zlepšení vzhledu a tvaru prsou, boků, zadku a vnitřních stran stehen nebo rukou a paží. Nitě Mesocogs dokáží také zpevnit uvolněnou kůži po liposukci.

Ošetření probíhá ambulantně: zkušený dermatolog nebo chirurg zavádí nitě do ošetřované oblasti pomocí kanyly. Ošetření je bezbolestné a rychlé a výsledek je okamžitě dobře patrný.

 

detail obrázkuTop laser - laserové a estetické centrum

telefon 585 237 428 585 237 428

 

toplaser@seznam.cz toplaser@seznam.cz 


O NÁS


ZÁKROKY


PŘÍSTROJE


CENÍK SLUŽEB


FOTOGALERIE

Horní náměstí 8, 772 00 Olomouc


 Objednávky vyřizujeme telefonicky

ORDINAČNÍ DOBA:

Pondělí                        08 - 16 hod
Úterý                        12 - 18 hod
Středa                        08 - 16 hod
Čtvrtek                        08 - 16 hod
Pátek                        08 - 16 hod