Domů  Registrace

Laserový peeling a omlazení | TOP LASER s.r.o. Olomouc

Nacházíte se zde: www.toplaser.cz » ZÁKROKY » zákroky-toplaser-2 » Laserový peeling a omlazení

Laserový peeling a omlazení

Jednou z nejúčinnějších metod omlazení a zlepšení vzhledu pokožky je ošetření erbiovým laserem. S pixelem je mnohem šetrnější a komfortnější než jeho předchůdci. Odstraňuje různé druhy nezhoubných kožních výrůstků, znaménka a bradavice. Používá se k vyhlazení vrásek a ošetření některých typů jizev podobně jako chemický peeling, ovšem s výrazně lepším výsledkem.

„Ošetření erbiovým laserem je radikální, ale vysoce účinný zákrok, který dokáže viditelně omladit obličej až o několik let. Erbiový laser odstraňuje zejména vrásky v obličeji, ale také různé povrchové nerovnosti, jizvičky, či drobné pigmentace. Oproti jiným typům laserových i nelaserových omlazujících ošetření je jeho výsledek skutečně bezkonkurenční.“Novým typem erbiového laseru se provádí laserový peeling, termopeel, hloubkový resurfacing nebo neablační rejuvenace. Dřívější typy erbiových laserů vyžadovaly zákrok při celkové anestezii a poměrně dlouhou rekonvalescenci. Při ošetření novým laserem Fotona, na rozdíl od jeho předchůdců, není nutné provádět zákroky v celkové narkóze. Postačí analgosedace nebo lokální znecitlivění krémem EMLA. Poté je ošetření zcela bezbolestné. Na kůži v místě zákroku vznikne drobný strup, který za pár dnů sám odpadne. Oproti chemickému lze při laserovém peelingu přesněji nastavit intenzitu a hloubku ošetření, snížit riziko zjizvení a docílit tak mnohem kvalitnějších výsledků.

 

    

Při resurfacingu se postupně odstraňují jednotlivé vrstvičky tkáně. U hlubokých radiálních vrásek kolem úst je ošetření intenzivnější. 

Vyhlazují se také jizvy po akné. Hojení po zákroku záleží na hloubce zásahu a individuální schopnosti hojení. Po ošetření očních víček či krku, kde je pokožka tenčí, je hojení pomalejší. Pokožku je po zákroku nutné dlouhodobě chránit před sluncem přípravky s UV faktorem 50+ a vyhnout se delšímu pobytu na sluníčku.

Kdy na zákrok?

„Ideální dobou, kdy začít s ošetřením, je období pozdního podzimu, zimy, nebo brzkého jara. Kůže před laserovými procedurami nemá být opálená a po zákrocích se nesmí minimálně několik týdnů vystavovat slunci,“ Laserové zákroky je vhodné doplnit korekcí velkých mimických vrásek aplikacemi botulotoxinu a výplňovými materiály. „Efekty laserových zákroků a injekčního ošetření se navzájem doplňují a povzbuzují. Dosáhne se tak maximálního efektu omlazení,

   
   


Top laser - laserové a estetické centrum

telefon 585 237 428 585 237 428

 

toplaser@seznam.cz toplaser@seznam.cz 


O NÁS


ZÁKROKY


PŘÍSTROJE


CENÍK SLUŽEB


FOTOGALERIE

Horní náměstí 8, 772 00 Olomouc


 Objednávky vyřizujeme telefonicky

ORDINAČNÍ DOBA:

Pondělí                        08 - 16 hod
Úterý                        12 - 18 hod
Středa                        08 - 16 hod
Čtvrtek                        08 - 16 hod
Pátek                        08 - 16 hod