Domů  Registrace

Laserový peeling a omlazení | TOP LASER s.r.o. Olomouc

Nacházíte se zde: www.toplaser.cz » Články » Laserový peeling a omlazení

Laserový peeling a omlazení

Jednou z nejúčinnějších metod omlazení a zlepšení vzhledu pokožky je ošetření erbiovým laserem. S pixelem je mnohem šetrnější a komfortnější než jeho předchůdci. Odstraňuje různé druhy nezhoubných kožních výrůstků, znaménka a bradavice. Používá se k vyhlazení vrásek a ošetření některých typů jizev podobně jako chemický peeling, ovšem s výrazně lepším výsledkem.

„ Ošetření erbiovým laserem je radikální, ale vysoce účinný zákrok, který dokáže viditelně omladit obličej až o několik let. Erbiový laser odstraňuje zejména vrásky v obličeji, ale také různé povrchové nerovnosti, jizvičky, či drobné pigmentace. Oproti jiným typům laserových i nelaserových omlazujících ošetření je jeho výsledek skutečně bezkonkurenční,“

Novým typem erbiového laseru se provádí laserový peeling, termopeel, hloubkový resurfacing nebo neablační rejuvenace. Dřívější typy erbiových laserů vyžadovaly zákrok při celkové anestezii a poměrně dlouhou rekonvalescenci. Při ošetření novým laserem Fotona, na rozdíl od jeho předchůdců, není nutné provádět zákroky v celkové narkóze. Postačí analgosedace nebo lokální znecitlivění krémem EMLA. Poté je ošetření zcela bezbolestné. Na kůži v místě zákroku vznikne drobný strup, který za pár dnů sám odpadne. Oproti chemickému lze při laserovém peelingu přesněji nastavit intenzitu a hloubku ošetření, snížit riziko zjizvení a docílit tak mnohem kvalitnějších výsledků.

Omlazení obličeje – šetrný resurfacing

Při resurfacingu se postupně odstraňují jednotlivé vrstvičky tkáně. U hlubokých radiálních vrásek kolem úst je ošetření intenzivnější. Vyhlazují se také jizvy po akné. Hojení po zákroku záleží na hloubce zásahu a individuální schopnosti hojení. Po ošetření očních víček či krku, kde je pokožka tenčí, je hojení pomalejší. Pokožku je po zákroku nutné dlouhodobě chránit před sluncem přípravky s UV faktorem 50+ a vyhnout se delšímu pobytu na sluníčku.

Kdy na zákrok?

 „Ideální dobou, kdy začít s ošetřením, je období pozdního podzimu, zimy, nebo brzkého jara. Kůže před laserovými procedurami nemá být opálená a po zákrocích se nesmí minimálně několik týdnů vystavovat slunci,“  Laserové zákroky je vhodné doplnit korekcí velkých mimických vrásek aplikacemi botulotoxinu a výplňovými materiály. „Efekty laserových zákroků a injekčního ošetření se navzájem doplňují a povzbuzují. Dosáhne se tak maximálního efektu omlazení,

 Top laser - laserové a estetické centrum

telefon 585 237 428 585 237 428

 

toplaser@seznam.cz toplaser@seznam.cz 


O NÁS


ZÁKROKY


PŘÍSTROJE


CENÍK SLUŽEB


FOTOGALERIE

Horní náměstí 8, 772 00 Olomouc


 Objednávky vyřizujeme telefonicky

ORDINAČNÍ DOBA:

Pondělí                        08 - 16 hod
Úterý                        12 - 18 hod
Středa                        08 - 16 hod
Čtvrtek                        08 - 16 hod
Pátek                        08 - 16 hod