Domů  Registrace

Laserové zákroky | TOP LASER s.r.o. Olomouc

Nacházíte se zde: www.toplaser.cz » Články » Laserové zákroky

Laserové zákroky

LASEROVÁ REJUVENACE


Laserová rejuvenace je zákrok prováděný kombinací hlavic erbiového laseru Harmony XL,pixel hlavicí a AFT hlavicí - 4. generace pulzního světla.

Spojuje se tak účinek omlazení a barevného sjednocení pleti.Lze použít na obličej, krk, dekolt, hřbety rukou atd.

Po přípravě znecitlivění pleti Emlou krémem je provedeno ošetření, které trvá zhruba do půl hodiny,je lehce bolestivé.

Po zákroku je pokožka začervenalá, lehce pálí asi 1 hodinu.Další dny pokožna schne a tmavne a postupně se do 5ti dnů oloupe.

Vzhledem k následující doporučené absenci slunění je ideální dobou na ošetření říjen až březen.


Tento nepříliš pro pleť náročný, ale zato velmi účinný zákrok se používá běžně v evropských zemích jako poravidelná údržba pleti, proti předčasnému  stárnutí, pigmentacím a rozšířeným žilkách, k barevnému sjednocení a oživení pleti.

 

Stále častěji se v estetice setkáváme s přáním klienta být co nejkrásnější za co možná nejkratší dobu, nejlépe bezbolestně, a co nejrychleji se vrátit do pracovního procesu. Moderní laserové a světelné technologie nám to dnes dovolují. Se systémem Harmony XL (výrobce Alma lasers, Izrael) pracuji již tři roky a přístroj jsem si vybrala po delší zralé úvaze pro jeho úžasnou kreativitu, na základě výborných zkušeností kolegů lékařů.

Metodou Laser 360 uspokojíme i náročné klienty. Tato nejmodernější metoda představuje pokrok v estetických laserových ošetřeních. Použitím třech revolučních technologii AFT (Advanced Fluorescence Technology, čtvrtá generace pulzního světla), NIR (Near Infrared) a Er:YAG laseru, se po sérii ošetření během 60 dnů docílí  omlazení, vypnutí a celkové zlepšení stavu pleti (dekoltu, rukou, obličeje a krku) všech partii které předčasně stárnou vlivem slunce a dnešního aktivního životního stylu.

detail obrázku

Laser 360 využívá 3 hlavice ze škály systému Harmony XL: AFT modul 540 nm s integrovaným kontaktním chlazením tkáně, k odstraňování barevných nerovností, cévních lézí a pigmentových lézí, modul ST NIR 780-950nm, využívá infračervené světlo pro hloubkové zahřívání pokožky a modul Er:YAG Pixel 2940 se používá k frakcionovanému ablačnímu resurfacingu pokožky.

Vaskulární léze a pigmentace dnes trápí mnoho žen, ale i mužů. Maximální účinek neablační metody je zde umocněn minimalizací bolestivosti. Výsledek je viditelný  po prvním ošetření. Je trvalého charakteru. Hloubkové prohřívání podkožní tkáně infračerveným světlem aktivuje tvorbu kolagenu a vede k vypnutí pokožky a celkovému omlazení pleti.

Obdobného efektu docílím i použitím radiofrekvenčního systému ACCENT XL (výrobce Alma lasers, Izrael) bipolární, unipolární a PIXEL RF hlavicí. ACCENT XL jinak využívám k formování postavy, vyhlazování vrásek a odstraňování celulitidy. Výsledného efektu je docíleno užitím ablačního frakčního erbiového laseru (Harmony XL), který stimuluje regeneraci kolagenu, vyrovná drobnější vrásky, keratózy, nerovnosti. Frakční modul vystaví záření pouze část pokožky, nepoškozená plocha obklopující ozářená místa podporuje a urychluje hojení. Rekonvalescence po frakčním resurfacingu je minimální.

detail obrázku

Desítky ošetřených a velmi spokojených pacientů jsou důkazem exkluzivního účinku těchto kombinovaných zákroků. Klienti jsou kombinací metod, které nabízí systém Harmony XL a Accent XL, nadšeni. Není potřebná žádná rekonvalescence, pokud pacient nepobývá ve vyloženě infekčním, silně prašném či jinak znečištěném prostředí, je jeho návrat k normálnímu pracovnímu i osobnímu životu takřka okamžitý. Nehrozí žádná komplikace a co je nejdůležitější, výsledky se projevuji velmi rychle a přetrvávají dlouho. Právě proto metoda Laser360 představuje první výběr pro rychlou, účinnou a bezbolestnou neinvazivní metodu péče o pleť, především citlivých partii, jako jsou obličej, krk a dekolt.Top laser - laserové a estetické centrum

telefon 585 237 428 585 237 428

 

toplaser@seznam.cz toplaser@seznam.cz 


O NÁS


ZÁKROKY


PŘÍSTROJE


CENÍK SLUŽEB


FOTOGALERIE

Horní náměstí 8, 772 00 Olomouc


 Objednávky vyřizujeme telefonicky

ORDINAČNÍ DOBA:

Pondělí                        08 - 16 hod
Úterý                        12 - 18 hod
Středa                        08 - 16 hod
Čtvrtek                        08 - 16 hod
Pátek                        08 - 16 hod