TOP LASER Olomouc - laserové zákroky, botox, výplně vrásek, neinvazivní liposukce, laserová epilace

www.toplaser.cz/

 


Rychlé hledání    

Odhlásit se

Meso cogs - nitě

Vážení klienti, nově :

aplikace nití MESO COGS.

 

Nitě Mesocogs vás omladí nechirurgicky

Tato metoda omlazení pleti podporuje tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken v pokožce, zlepšuje její prokrvení a navyšuje množství kyseliny hyaluronové. Obsažená látka kaprolakton se vyznačuje spolehlivostí, bezpečností a plnou funkčností a je certifikována po celém světě. Lifting obličeje vstřebatelnými nitěmi Mesocogs s kaprolaktonem vám zajistí mladistvější vzhled na celý jeden rok! 

Ošetření metodou Mesocogs je vhodné pro muže i ženy, kteří chtějí dojít k omlazení obličeje a těla nechirurgickou cestou a zároveň dosáhnout viditelného efektu. Kromě liftingu obličejových kontur nitě Mesocogs revitalizují dermální měkké tkáně, viditelně omladí stárnoucí pokožku, vyhladí vrásky a zpevní pokožku. Kromě celého obličeje a krku se dají použít ke zlepšení vzhledu a tvaru prsou, boků, zadku a vnitřních stran stehen nebo rukou a paží. Nitě Mesocogs dokáží také zpevnit uvolněnou kůži po liposukci.

Ošetření probíhá ambulantně: zkušený dermatolog nebo chirurg zavádí nitě do ošetřované oblasti pomocí kanyly. Ošetření je bezbolestné a rychlé a výsledek je okamžitě dobře patrný. 


laserové zákroky, botulotoxin, nanonitě, kmenové buňky, mezoterapie, hyaluronová kyselina, resurfacing, nanonitě, kmenové bunky, mezoterapie mikrojehličková, botox, hyaluronová kyselina, ceník epilace, laser - mateřská znaménka, resurfacing

HomepageRegistrace