TOP LASER Olomouc - laserové zákroky, botox, výplně vrásek, neinvazivní liposukce, laserová epilace

www.toplaser.cz/

 


Rychlé hledání    

Odhlásit se

NOVINKA : omládněte pomocí vlastní krve! - Plazma terapie TrayLIFE

TrayLIFE je účinná a ve světě velmi oblíbená metoda anti – aging medicíny, která  využívá regenerační sílu vlastního těla. Plazma terapie TrayLIFE umožňuje vyhlazení vrásek a celkové omlazení pleti za použití vlastní krve. Látky obsažené v krvi mají blahodárné účinky na obnovu pleti a zpomalují proces stárnutí pleti.
Omlazující efekt v sobě skrývá krevní plazma. Ta je bohatá na růstové  faktory, které pokožku regenerují  a  startují  v ní procesy  omlazení. To vše zcela přirozenou cestou, takže nehrozí alergie nebo přenosy chorob.
Plazma terapie TrayLIFE je unikátní metoda, která maximálně využívá regenerační potenciál vlastní krve k biorevitalizaci pleti. Ošetřená pokožka se zpevní a projasní, dojde k vyhlazení vrásek, hydrataci a celkovému prozáření pleti s pocitem omlazení o několik let.
Ošetření je ambulantní a trvá 20-30 minut. Nejprve se odebere malé množství krve do speciálního setu, následně se upraví pomocí centrifugy. Upravená čistá plazma včetně aktivovaných krevních destiček se šetrně jemnou jehlou aplikuje na určená místa či oblast.
Vyhladit vrásky je možné na obličeji či dekoltu nebo lze také vylepšit vzhled hřbetů rukou. Nejlepších výsledků se dosahuje při pravidelném ošetření 1x za 6 měsíců.

Vyzkoušejte plazma terapii TrayLIFE

· Efektivní a zároveň velmi šetrná (autologní) metoda
· Zřetelné omlazení již po první aplikaci
· Krátká doba ošetření (20-30 minut)
· Příznivá cena
· Sterilní jednorázový TrayLIFE set zajišťuje maximální bezpečnost ošetření

 

VIDEO ZDE

laserové zákroky, botulotoxin, nanonitě, kmenové buňky, mezoterapie, hyaluronová kyselina, resurfacing, nanonitě, kmenové bunky, mezoterapie mikrojehličková, botox, hyaluronová kyselina, ceník epilace, laser - mateřská znaménka, resurfacing

HomepageRegistrace