TOP LASER Olomouc - laserové zákroky, botox, výplně vrásek, neinvazivní liposukce, laserová epilace

www.toplaser.cz/

 


Rychlé hledání    

Odhlásit se

Mikrojehličková mezoterapie

Jde o mnohočetné injekční vpichy například do podkožního tuku s cílem redukce tukového polštáře nebo do dermis-střední vrstvy kůže-především pro omlazení,ale také pro zlepšení růstu vlasů a další podpůrnou terapii.Cílem je hydratace,stimulace kolegenní produkce,boj proti volným kyslíkovým radikálům,stimulace buněčné aktivity,korekce jemných vrásek,omlazení nebo lipolýza izolovaného nahromadění tuku.


Mezoterapii lze provádět vpichy sér, u nás nově používáme mikrojehličkovou terapii.

Jedná se o vysokofrekvenční dermální mezoterapii - přístroj DERMICA PEN- Švýcarsko,

nastavitelná hloubka, švýcarská kvalita a vynikající výsledky.


Ošetření je nebolestivé, nepotřebuje zvláštní rekonvalescenci, další den se vracíte do pracovního procesu. Výborné účinky hlavně při omlazování pleti, bez nadsázky nahrazuje invazivní lifting obličeje, krku,dekoltu, oblasti kolem očí.

Přístrojem lze zapracovávat podpůrné sérum v terapii akutních a chronických stavů akne,sérum na růst vlasů,dále sérum pro lipolýzu, vhodné k odtučnění a omlazení podbradku, paží apod.MEZOTERAPIE S KYSELINOU HYALURONOVOU


ošetření obličeje, krku, dekoltu, hřbetu rukou, nebo jiné klientem vybrané lokality,

s použitím aplikačního systému Paskin 31G firma Estemed a injektáže hyaluronové kyseliny, k docílení omlazení, vypnutí a hydratace pokožky.

K aplikaci se používá materiál RRS Hyalift 75 Pro, nebo po domluvě s klientem jiný typ kyseliny hyaluronové

laserové zákroky, botulotoxin, nanonitě, kmenové buňky, mezoterapie, hyaluronová kyselina, resurfacing, nanonitě, kmenové bunky, mezoterapie mikrojehličková, botox, hyaluronová kyselina, ceník epilace, laser - mateřská znaménka, resurfacing

HomepageRegistrace